More


    Ne arbitrează în weekend! Program&delegări:

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)
    Etapa a 18-a

    Sâmbătă, 4 mai, orele 16:00 / 18:00
    Talna Oraşu Nou – Sportul Botiz
    A: Pop Lucian
    A1: Mihai Marius
    A2: Tăbăcaru Sergiu
    Obs. Turtureanu Ioan

    Duminică, 5 mai:
    – orele: 14:00-juniorii (teren Dumbrava) / 17:00-seniorii (teren Negreşti):
    Venus Dumbrava – Energia Negreşti
    A: MM
    A1: MM
    A2: MM
    Obs. Dumitraş Gheorghe

    – orele 16:00 / 18:00:
    Voinţa Lazuri – Egri Sasok Agriş
    A: Chiriloaia Ciprian
    A1: Bauer Iosif
    A2: Bauer Adalbert
    Obs. Lizak Paul
    Someşul Odoreu – Speranţa Halmeu
    A: Simon Elek
    A1: Batori Patrick
    A2: Denis Gherman
    Obs. Rus Gavril
    AS Livada – Victoria Apa
    A: Chiorean George
    A1: Reday Arpad
    A2: Toth Cristian
    Obs. Iuhas Ioan
    Dacia Medieşu Aurit – Turul Micula
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Kopriva Zolt
    A2: Kopriva Tamas
    Obs. Gherasim Alexandru


    Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)
    Etapa a 18-a

    Joi, 2 mai:
    CSM Satu Mare – Recolta Dorolţ, 2-0

    Sâmbătă, 4 mai, orele 16:00 / 18:00
    Voinţa Doba – Voinţa Babţa
    A: Dragoş Bogdan
    A1: Sălăgean Norbert
    A2: Marian Beniamin
    Obs. Mândreanu Remus
    Someşul Oar – Ştiinţa Beltiug
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Kopriva Zolt
    A2: Kopriva Tamas
    Obs. Borz Ionel

    Duminică, 5 mai, orele 16:00 / 18:00:
    Unirea Păuleşti – Luceafărul Decebal
    A: Raţ Sebatian
    A1: Popescu Tudor
    A2: Şerban Ovidiu
    Obs. Stoica Viorel
    Viitorul Vetiş – Cetate Ardud 800
    A: Pop Emanuel
    A1: Raţ Jr.
    A2: Miclăuş Răzvan
    Obs. Chioreanu Radu

    Crasna Moftinu Mic – Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)


    Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)
    Etapa a 22-a

    Sâmbătă, 4 mai, orele 14:00 / 16:00
    CSM Victoria Carei – Real Andrid
    A: Rebegea Ciprian
    A1: Bathory Ştefan
    A2: Sician Mihai
    Obs. Altfatter Robert

    Duminică, 5 mai:

    – orele: 15:00-seniori / 17:00-juniori:
    Schamagosch Ciumeşti – Frohlich Foieni
    A: Peneghi Şerban
    A1: Miron Ciprian
    A2: Moisa Florin
    Obs. Torok Zoltan

    – orele: 16:00 / 18:00:
    AS Căpleni – Recolta Sanislău
    A: Rebegea Ciprian
    A1: Pop Cristi
    A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei
    Obs. Vigu Iosif
    Stăruinţa Berveni – AS Ghenci
    A: Bathory Ştefan
    A1: Lukacs Levente
    A2: J3nnifer D. Damian
    Obs. Kegyes Tibor
    Victoria Tiream – Viitorul Lucăceni
    A: Chiş Florin
    A1: Juhazs Tibor
    A2: Ardelean Vlad
    Obs. Niţă Gheorghe
    Unirea Pişcolt – Fortuna Căpleni
    A: Bogdan Răzvan
    A1: Bonţidean Daniel Armando
    A2: Estan Alex Frz.
    Obs. Halici Eugen
    Schwaben Kalmandi Cămin – stă


    Liga a V-a, Seria A
    Etapa a 14-a

    Duminică, 5 mai:

    – ora 15:00:
    AS Termala Dindeşti – Olimpia Căuaş
    A: Ciceu Marian
    A1: Ciordaş Ionuţ
    A2: Ciordaş Marius
    Obs. Morar Nicolae
    Vulturii Santău – Speranţa Bogdand
    A: Petz Istvan
    A1: Maxi Cătălin
    A2: Turoczi Zoltan
    Obs. Rozs Zoltan

    – ora 18:00:
    Dacia Supur – Platanul Marna, teren Marna
    A: Ciceu Marian
    A1: Dănuţ Mihuţ
    A2: Peter Iulian
    Obs. Dorca Marcel
    Gloria Moftinu Mare – Kneho Urziceni
    A: Dragoş Bogdan
    A1: Szakacs Zolt
    A2: Botoş Roland
    Obs. Pataki Zoltan
    Olimpia Domăneşti – CS SC Olimpia MCMXXI SM, teren Olimpia “Daniel Prodan”
    A: Mazilu Ovidiu
    A1: Nagy Szabolcs
    A2: Neichi Sergiu
    Obs. Ziman Cornel


    Liga a V-a, Seria B
    Etapa a 14-a

    Duminică, 5 mai,
    – ora 15:00:
    Ugocea Porumbeşti – AS CS Cetate Ardud 800 II
    A: Petruţ Sebastian
    A1: Ghencean Ionuţ
    A2: Bor Alberto
    Obs. Kegyes Adalbert
    Unirea Bercu – AS Voinţa Turţ
    A: Matei Claudiu
    A1: Sician Gabriel
    A2: Sas Bogdan
    Obs. Racolţa Vasile
    Codreana Homoroade – CSM Satu Mare II
    A: Kerekes Vasile
    A1: Trella Zoran
    A2: Hepcal Ionuţ
    Obs. Sabo Arnold

    -ora 18:00:
    ACS Turulung – Viitorul Viile SM
    A: Petruţ Sebastian
    A1: Ghencean Ionuţ
    A2: Bor Alberto
    Obs. Hriţiu Ciprian
    Recolta Dorolţ II (Dara) – Prietenia Crucişor
    A: Matei Claudiu
    A1: Sician Gabriel
    A2: Sas Bogdan
    Obs. Schwarcz Oscar


    Restanţă, Liga a IV-a, Seria B
    Miercuri, 1 mai,
    Luceafărul Decebal – Someşul Oar, teren Oar, scor 3-2 (juniori 3-0)


    Cupa României, 16-imi
    Joi, 2 mai,
    Crasna Moftinu Mic – Unirea Pişcolt 8-1


    Under 13
    Primavera 2006 – Juniorul SM, sâmbătă, 10:00, Păuleşti
    A: Matei Claudiu
    A2: Sician Gabriel
    A3: Bor Alberto
    Unirea Tăşnad – LPS SM, vineri, ora 16:00, Tăşnad

    Primavera 2007 – CSS Carei, amânat

    Under 11
    FC Kinder Carei – Juniorul 2008, vineri, ora 11:00, Carei
    A: Carei
    A2: Carei
    Unirea Tăşnad – Juniorul 2009, sâmbătă, ora 11:00, Tăşnad

    Primavera – Il Calcio, amânat


    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img