More


    Se joacă în weekend în “Judeţ”. Program

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, Seria A
    Etapa a 18-a
    Sâmbătă, 4 mai, orele 16:00 / 18:00
    Talna Oraşu Nou – Sportul Botiz

    Duminică, 5 mai:
    – orele: 14:00 – juniorii (teren Dumbrava) / 17:00- seniorii (teren Negreşti):
    Venus Dumbrava – Energia Negreşti,

    – orele 16:00 / 18:00:
    Voinţa Lazuri – Egri Sasok Agriş
    Someşul Odoreu – Speranţa Halmeu
    AS Livada – Victoria Apa
    Dacia Medieşu Aurit – Turul Micula


    Liga a IV-a, Seria B
    Etapa a 18-a

    Sâmbătă, 4 mai, orele 16:00 / 18:00
    Voinţa Doba – Voinţa Babţa
    Someşul Oar – Ştiinţa Beltiug

    Duminică, 5 mai, orele 16:00 / 18:00:
    Unirea Păuleşti – Luceafărul Decebal
    Viitorul Vetiş – Cetate Ardud 800
    Crasna Moftinu Mic – Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)


    Liga a IV-a, Seria C
    Etapa a 22-a

    Sâmbătă, 4 mai, orele 14:00 / 16:00
    CSM Victoria Carei – Real Andrid

    Duminică, 5 mai, orele 16:00 / 18:00:
    AS Căpleni – Recolta Sanislău
    Stăruinţa Berveni – AS Ghenci
    Victoria Tiream – Viitorul Lucăceni
    Unirea Pişcolt – Fortuna Căpleni
    Schamagosch Ciumeşti – Frohlich Foieni
    Schwaben Kalmandi Cămin – stă


    Liga a V-a, Seria A
    Etapa a 14-a
    Duminică, 5 mai:
    – ora 15:00:
    AS Termala Dindeşti – Olimpia Căuaş
    Vulturii Santău – Speranţa Bogdand

    -ora 18:00:
    Dacia Supur – Platanul Marna, teren Marna
    Gloria Moftinu Mare – Kneho Urziceni
    Olimpia Domăneşti – CS SC Olimpia MCMXXI SM, teren Olimpia


    Liga a V-a, Seria B
    Etapa a 14-a
    Duminică, 5 mai,
    – ora 15:00:
    Ugocea Porumbeşti – Cetate Ardud 800 II
    Unirea Bercu – AS Voinţa Turţ

    -ora 18:00:
    ACS Turulung – Viitorul Viile SM
    Codreana Homoroade – CSM Satu Mare II
    Recolta Dorolţ II (Dara) – Prietenia Crucişor



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img