More


    Se joacă în weekend. Ne arbitrează:

    =

    LIGA A IV-A, SERIA A (ZONA TUR-TALNA)
    Etapa a 21-a

    Sâmbătă, 18 mai,

    ora 15:30 (seniorii):
    Speranţa Halmeu – Victoria Apa
    A: Peneghi Şerban
    A1: Tăbăcaru Sergiu
    A2: Szabo Andrei
    Obs. Iuhas Ioan

    orele 16:00 / 18:00:
    Energia Negreşti – Sportul Botiz
    A: Kovacs Szabolcs
    A1: Kopriva Tamas
    A2: Kopriva Zsolt
    Obs. Petz Istvan

    Duminică, 19 mai,

    orele 16:00 / 18:00
    Someşul Odoreu – Egri Sasok Agriş
    A: Matei Claudiu
    A1: Sician Mihai
    A2: Bor Alberto
    Obs. Ziman Cornel
    Venus Dumbrava – Voinţa Lazuri
    A: Bărbăuş Stejerel
    A1: Bauer Iosif
    A2: Bauer Adalbert
    Obs. Gherasim Alexandru
    Talna Oraşu Nou – Turul Micula
    A: Bathory Ştefan
    A1: Popescu Tudor
    A2: Nagy Szabolcs
    Obs. Por Constantin
    AS Livada – Dacia Medieşu Aurit
    A: Peneghi Şerban
    A1: Sălăgean Norbert
    A2: Rad Bogdan
    Obs. Halici Eugen

    LIGA A IV-A, SERIA B (ZONA SOMEŞ)
    Etapa a 21-a

    Sâmbătă, 18 mai,

    orele 12:00 / 14:00:
    Unirea Păuleşti – CSM Satu Mare, teren Olimpia
    A: Mazilu Ovidiu
    A1: Pop Emanuel
    A2: Bathory Ştefan
    Obs. Borz Ionel

    orele 16:00 / 18:00:
    Voinţa Doba – Recolta Dorolţ
    A: Rad Bogdan
    A1: Reday Arpad
    A2: Miron Ciprian
    Obs. Kegyes Tiberiu
    Someşul Oar – Viitorul Vetiş
    A: Simon Elek
    A1: Denis Gherman
    A2: Ghencean Ionuţ
    Obs. Pintea Mircea

    Duminică, 19 mai,

    orele 14:00 – seniorii / 16:00 – juniorii:
    Voinţa Babţa – Ştiinţa Beltiug
    A: Chiş Florin
    A1: Juhasz Tibor
    A2: Ardelean Vlad
    Obs. Rozs Zoltan

    Orele 18:00 – seniorii (juniori – amânat):
    Crasna Moftinu Mic – Cetate Ardud 800
    A: Chiriloaia Ciprian
    A1: J3nnifer Damian
    A2: Mihai Marius
    Obs. Năstruţ Liviu

    Luceafărul Decebal – Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)

    LIGA A IV-A, SERIA C (ZONA CRASNA)
    Etapa a 25-a

    Duminică, 19 mai, orele 16:00 / 18:00
    Unirea Pişcolt – Recolta Sanislău
    A: Simon Elek
    A1: Şerban Ovidiu
    A2: Batori Patrick
    Obs. Turtureanu Ioan
    Victoria Tiream – AS Căpleni
    A: Raţ Sebastian
    A1: Pop Cristian
    A2: Szakacs Zsolt
    Obs. Dumitraş Gheorghe
    Schamagosch Ciumeşti – Real Andrid
    A: SJ
    A1: SJ
    A2: SJ
    Obs. Torok Zoltan
    Fortuna Căpleni – Victoria Carei
    A: Omuţ Marius
    A1: Corb Andrei
    A2: Pascu Radu
    Obs. Pataki Zoltan
    Viitorul Lucăceni – Frohlich Foieni
    A: Chiorean George
    A1: Moisa Florin
    A2: Botoş Roland
    Obs. Rus Gavril
    Stăruinţa Berveni – Schwaben Kalmandi Cămin
    A: Bogdan Răzvan
    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei
    A2: Estan Alex Frz.
    Obs. Vigu Iosif
    AS Ghenci – stă

    LIGA A V-A, SERIA A
    Etapa a 16-a

    Sâmbătă, 18 mai, ora 14:00
    Olimpia Domăneşti – Olimpia Căuaş
    A: Kerekes Vasile
    A1: Sician Gabriel
    A2: Rus Cătălin
    Obs. Chioreanu Radu

    Duminică, 19 mai,

    ora 15:30:
    AS Termala Dindeşti – Platanul Marna
    A: Dragoş Bogdan
    A1: Maxi Cătălin
    A2: Chiorean Raul
    Obs. Mîndreanu Remus

    ora 18:00:
    Vulturii Santău – Kneho Urziceni
    A: Dragoş Bogdan
    A1: Maxi Cătălin
    A2: Turoczi Sergiu
    Obs. Cseh Sandor

    Dacia Supur – Gloria Moftinu Mare, amânat
    CS SC Olimpia MCMXXI SM – Speranţa Bogdand, amânat

    LIGA A V-A, SERIA B
    Etapa a 16-a

    Sâmbătă, 18 mai, ora 16:00:
    Unirea Bercu – CSM Satu Mare II
    A: Mihai Marius
    A1: Miclăuş Răzvan
    A2: Raţ Jr.
    Obs. Kegyes Adalbert

    Duminică, 19 mai,

    ora 15:00:
    Codreana Homoroade – Ugocea Porumbeşti
    A: Chiorean Cristian
    A1: Bumbuc Marius
    A2: Trella Zoran
    Obs. Racolţa Vasile

    ora 18:00:
    AS CS Cetate Ardud 800 II – ACS Turulung
    A: Chiorean Cristian
    A1: Bumbuc Marius
    A2: Trella Zoran
    Obs. Stoica Viorel
    Recolta Dorolţ II (Dara) – Viitorul Viile SM
    A: Ciceu Marian
    A1: Peter Iulian
    A2: Dănuţ Mihuţ
    Obs. Lizak Paul

    AS Voinţa Turţ – Prietenia Crucişor, amânat

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img