More


    Ulima etapă îl Liga a IV-a. Delegări:

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 22-a

     

    Vineri, 24 mai, ora 18:00:

    Dacia Medieşu Aurit – Talna Oraşu Nou, teren Oraşu Nou

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Lukacs Levente

    Obs. Rus Gavril

     

    Sâmbătă, 25 mai,

     

    orele 12:00 / 14:00:

    Egri Sasok Agriş – Venus Dumbrava

    A: Simon Elek

    A1: Batori Patrick

    A2: Denis Gherman

    Obs. Turtureanu Ioan

    Victoria Apa – Energia Negreşti (12:00 – seniorii)

    A: Peneghi Şerban

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Moisa Florin

    Obs. Dumitraş Gheorghe

     

    orele 16:00 / 18:00:

    Turul Micula – Speranţa Halmeu

    A: Raţ Sebi

    A1: Sician Gabriel

    A2: Pop Cristian

    Obs. Năstruţ Liviu

    Voinţa Lazuri – Someşul Odoreu, teren Odoreu

    A: Peneghi Şerban

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Moisa Florin

    Obs. Ziman Cornel

    Sportul Botiz – AS Livada, amânat

     

    Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)

    Etapa a 22-a

     

    Joi, ora 16:00 / 18:00:

    CSM Satu Mare – Voinţa Doba

    A: Simon Elek

    A1: Popescu Tudor

    A2: Zsigrai Cătălin Marina Adrei

    Obs. Pataki Zoltan

     

    Sâmbătă, 25 mai,

     

    Ora 13:00 – seniorii

    Viitorul Vetiş – Crasna Moftinu Mic

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Vigu Iosif

     

    orele 14:00 – seniorii / 16:00 – juniorii

    Recolta Dorolţ – Unirea Păuleşti

    A: Bathory Ştefan

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Popescu Tudor

    Obs. Cseh Sandor

     

    orele 15:00-seniorii / 17:00-juniorii

    Ştiinţa Beltiug – Luceafărul Decebal

    A: Chiş Florin

    A1: Juhasz Tibor

    A2: Ardelan Vlad

    Obs. Rozs Zoltan

    Cetate Ardud 800 – Voinţa Babţa, amânat

     Atletic Craidorolţ – Someşul Oar, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)

     

    Liga a IV-a, Seria C n(Zona Crasna)

    Etapa a 26-a

     

    Sâmbătă, 25 mai,

     

    orele 12:00 / 14:00

    Frohlich Foieni – Stăruinţa Berveni

    A: Rad Bogdan

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Maxi Cătălin

    Obs. Niţă Gheorghe

     

    orele 16:00 / 18:00

    AS Căpleni – Schamagosch Ciumeşti

    A: Bogdan Răzvan

    A1: J3nnifer Damian

    A2: Estan Alex Frz.

    Obs. Kegyes Tibor

    Schwaben Kalmandi Cămin – CSM Victoria Carei

    A: Pop Lucian

    A1: Miron Ciprian

    A2: Dragoş Bogdan

    Obs. Por Constantin

    AS Ghenci – Fortuna Căpleni

    A: Pop Emanuel

    A1: Mihai Marius

    A2: Sician Mihai

    Obs. Iuhas Ioan

    Real Andrid – Victoria Tiream

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Morar Nicolae

    Recolta Sanislău – Viitorul Lucăceni

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Borz Ionel

    Unirea Pişcolt – stă

     

    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 17-a

     

    Sâmbătă, 25 mai,

     

    ora 13:30

    Olimpia Căuaş – CS SC Olimpia MCMXXI SM

    A: Matei Claudiu

    A1: Bonţidean Daniel Armando

    A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    Obs. Mazilu Ovidiu

     

    ora 14:00

    Kneho Urziceni – Olimpia Domăneşti

    A: Chiorean George

    A1: Chiorean Raul

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Dorca Marcel

     

    ora 15:00

    Gloria Moftinu Mare – AS Termala Dindeşti

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Peter Iulian

    A2: Danuţ Mihuţ

    Obs. Stoica Viorel

     

    ora 18:00

    Platanul Marna – Vulturii Santău

    A: Chiorean George

    A1: Chiorean Raul

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Lizak Paul

    Dacia Supur – Speranţa Bogdand, amânat

     

    Liga a V-a, Seria B

    Etapa a 17-a

     

    Sâmbătă, 25 mai,

     

    ora 17:00_

    Viitorul Viile SM – Unirea Bercu

    A: Matei CLaudiu

    A1: Bonţidean Daniel Armando

    A2: Trella Zoran

    Obs. Gherasim Alexandru

     

    ora 18:00:

    CSM Satu Mare II – AS Voinţa Turţ

    A: Neichi Sergiu

    A1: Denis Gherman

    A2: Batori Patrick

    Obs. Szabo Arnold

    AS CS Cetate Ardud 800 II  – Prietenia Crucişor, teren Crucişor

    A: Kerekes Vasile

    A1: Miclăuş Răzvan

    A2: Bor Alberto

    Obs. Halici Eugen

     

    ACS Turulung – Codreana Homoroade, amânat

    Ugocea Porumbeşti – Recolta Dorolţ II (Dara), amânat

     

    Juniori A1

    Recolta Dorolţ – Energia Negreşti Oaş

    A: Matei Claudiu

    A1: Pop Emanuel

    A2: Sician Gabriel

    Obs.  Borz Ioan

     

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img