More


    ÎNCEPE Cupa României! Arbitrii primei etape!

    - Advertisement -

    Cupa României – faza judeţeană, ediţia 2020/2021

    Etapa 1 (5-6 iunie 2021)

    La acest sfârșit de săptămână pornește la drum faza județeană a Cupei României. Vom avea șapte grupe a câte patru echipe iar Recolta Dorolț și Olimpia Satu Mare sunt calificate direct în optimi.

    Iată programul primei etape, arbitrii/observatorii delegați și orele de disputare:

    Seria A

    AS Căpleni – Crasna Moftinu Micduminică, ora 15:00

    A: Ştefan Bathory

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Lukacs Levente

    Obs. Pataki Zoltan

    Olimpia Căuaş – Unirea Tăşnad duminică, ora 14:00

    A: Sălăgean Norbert

    A1: Moisa Florin

    A2: Chiorean Raul

    Obs. Dorca Marcel

    Seria B

    Stăruinţa Berveni – Fortuna Căpleni – duminică, ora 15:30

    A: Rebegea Ciprian Gelu

    A1: Estan Alex

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Kegyes Tiberiu

    Schwaben Kalmandi Cămin – Platanul Marna – sâmbătă, ora 18:00

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Reday Arpad

    A2: Juhasz Tibor

    Obs. Morar Nicolae

    Seria C

    Recolta Sanislău – CSM Victoria Carei – duminică, ora 18:00

    A: Peter Alin

    A1: Toth Kristian

    A2: Peter Iulian

    Obs. Rus Gavril

    Schamagosch Ciumeşti stă

    Seria D

    Voinţa Lazuri – Viitorul Vetiş – sâmbătă, ora 17:00

    A: Matei Claudiu

    A1: Popescu Tudor

    A2: Bonţidean Daniel-Armando

    Obs. Vigu Iosif

    Recolta Dorolţ II Dara – Voinţa Turţ – duminică, ora 16:00

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Turtureanu Ioan

    Seria E

    Unirea Păuleşti – Voinţa Doba – duminică, ora 18:00

    A: Kopriva Zsolt

    A1: Maxi Cătălin

    A2: Chiorean George

    Obs. Halici Eugen

    Luceafărul Decebal – Unirea Bercu – duminică, ora 18:00

    A: Neichi Sergiu

    A1: Mihai Marius

    A2: Sician Mihai

    Obs. Borz Ionel

    Seria F

    Energia Negreşti Oaş – Talna Oraşu Nou – sâmbătă, ora 13:00

    A: Bathory Ştefan

    A1: Jennifer Damian

    A2: Batori Patrick

    Obs. Tincu Bogdan

    Speranţa Halmeu stă

    Seria G

    Someşul Oar – Viitorul Viile Satu Mare – duminică, ora 15:00

    A: Matei Claudiu

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Trella Zoran

    Obs. Bâlc Csaba

    Codreana Homoroade – Ştiinţa Beltiug – duminică, ora 18:00

    A: Raţ Sebastian

    A1: Miclăuş Răzvan

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Iuhas Ioan



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img